Home

zvuk součet Boky běh na lyžích kallaová úplatek Antipoison neloajálnost

Norské běžkyně na lyžích poraženy. Zlato slaví Švédsko, Češky jedenácté -  iDNES.cz
Norské běžkyně na lyžích poraženy. Zlato slaví Švédsko, Češky jedenácté - iDNES.cz

Šok se nekonal, Johaugová jasně vyhrála skiatlon. Razýmová čtrnáctá – ČT  sport – Česká televize
Šok se nekonal, Johaugová jasně vyhrála skiatlon. Razýmová čtrnáctá – ČT sport – Česká televize

Dálkové běhy na lyžích - Ski Classic 2022/23 ❄️ výsledky | BetArena.cz

Závod v Toblachu vyhrála Kallová, mezi muži triumfoval Krüger | Týden.cz

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

běh na lyžích | nastartu.cz

Lyžařka Nývltová na MS doběhla 23. na desítce, vyhrála Kallaová | iSport.cz

Sundby a Östbergová vedou pořadí Tour i po sprintu. Grohová bodovala -  Deník.cz
Sundby a Östbergová vedou pořadí Tour i po sprintu. Grohová bodovala - Deník.cz

Klaebo a Kallaová ovládli úvod SP, Jakš skončil dvacátý | Týden.cz

Razýmová byla 19. v Otepää, vyhráli Johaugová a Niskanen - Aktuálně.cz

Švédská běžkyně Kallaová slaví zlato. Z Češek nejlepší Rajdlová | iROZHLAS  - spolehlivé zprávy
Švédská běžkyně Kallaová slaví zlato. Z Češek nejlepší Rajdlová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve  štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Návrat českého ženského běhu na lyžích? Eva Vrabcová-Nývltová v nejlepší  desítce v závodě SP | Běžecké lyžování
Návrat českého ženského běhu na lyžích? Eva Vrabcová-Nývltová v nejlepší desítce v závodě SP | Běžecké lyžování

Lyžaři Björgenová a Olsson ovládli úvodní závody SP - Deník.cz

Monstrum z jiné planety. Loučí se Johaugová, královna s dopingovým cejchem  - iDNES.cz
Monstrum z jiné planety. Loučí se Johaugová, královna s dopingovým cejchem - iDNES.cz

Kallaová vyhrála olympijský skiatlon před obhájkyní Björgenovou - Sport.cz

Štafetu běžkyň na lyžích vyhrály Švédky, české kvarteto skončilo desáté |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Štafetu běžkyň na lyžích vyhrály Švédky, české kvarteto skončilo desáté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Švédské lyžařky na MS překvapivě porazily norskou štafetu - Sport.cz

Zvědavost na život převážila. Švédská běžkyně Kallaová ukončí kariéru -  iDNES.cz
Zvědavost na život převážila. Švédská běžkyně Kallaová ukončí kariéru - iDNES.cz

Johaugová poprvé vyhrála Světový pohár v běhu na lyžích - Aktuálně.cz

Pozitivní test na covid-19. Kallaová je | nastartu.cz

Světový pohár odstartoval triumf Kallaové | iSport.cz

Norské lyžařky vyhrály i druhou štafetu sezony, Češky byly desáté - iDNES.cz

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile  | iSport.cz
Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile | iSport.cz